Brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych

26 września br. w Parku im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu odbyły się Finały Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Drużyny składały się z sześciu biegaczy. W kategorii dzieci każdy zawodnik musiał pokonać 800 metrów, a w kategorii młodzieży szkolnej – 1000 metrów.

Młodsi chłopcy w składzie: Karol Knop, Wiktor Knop, Antoni Kurcewicz, Bartosz Lipski, Hubert Zaleski i Borys Ziemek zajęli trzecie miejsce na dziesięć startujących w tej kategorii sztafet.

W kategorii młodzieży szkolnej również wystartowało dziesięć zespołów. Tym razem naszym chłopcom poszło trochę gorzej.

Mikołaj Kmiećkowiak, Oskar Lisek, Dawid Nowakowski, Łukasz Szuwalski, Grzegorz Wawrzyniak i Tomasz Woga dobiegli na piątym miejscu.

Mariusz Rychter