Trójkowy Dzień Rodziny

6 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość Trójkowego Dnia Rodziny. Spotkaliśmy się po raz kolejny w bojowych nastrojach, by uczcić Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Sport, zabawy taneczne, współdziałanie w 12 konkurencjach, było okazją do bycia razem i wspaniałej, aktywnej zabawy. Rodziny pod kierunkiem nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej miały okazję sprawdzić się m.in. w biegach, slalomach, rzutach, strzałach na bramkę itp. Najważniejsze było współdziałanie i dobra zabawa. Zmagania zespołów rodzinnych umilała muzyka i głośne śmiechy dzieci. Na koniec każdy zespół otrzymał słodki bonus i wodę, ufundowane przez Radę Rodziców SP nr 3. Pełni pozytywnej energii zakończyliśmy szkolną imprezę. Mamy nadzieję, że wszyscy będą dobrze wspominać ten dzień ?

Sonia Halasz