Ilustrujemy fragmenty Słowa Bożego

Podczas całego roku szkolnego od 12 września do 31 maja br. realizowany był projekt  „Ilustrujemy fragmenty Słowa Bozego.”  Cele główne projektu to zachęta dzieci do czytania Pisma Świętego, uwrażliwienie na prawdy w nim ujęte, zachęcanie  do rozwijania talentów.
Projekt skierowany był do wszystkich dzieci klas 4-8. Dzieci, które wyraziły pragnienie uczestniczenia w projekcie dostarczały prace do katechetów. Najwiecej prac wykonała uczennica klasy 4b Emilia Andrzejewska. Jej prace ilustrują wydarzenia biblijne zarówno Starego Testamentu jak i Nowego Testamentu.

Prace pozostałych uczniów  dotyczą wydarzeń z Nowego Testamentu. Wiemy, że Pismo Święte jest „Listem Pana Boga do ludzi.” Dostarczenie prac przez dzieci pozwala na sformułowanie wniosku, iż cele projektu zostały zrealizowane.
Dziękujemy uczestnikom za wykonanie prac, a wszystkich zachęcamy do ich obejrzenia. Prace prezentowane są na łączniku pierwszego piętra naszej szkoły.

katecheci