Zwycięstwo zespołu, zwycięstwo ZUZY

Po wygranej w Mistrzostwach Rejonu Szkolnego Związku Sportowego, w trybie przygotowań do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim, reprezentacja naszych siatkarzy wystąpiła w dwudniowym Wielkanocnym Turnieju piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Murowanej Goślinie. Turniej z tradycjami – XX edycja, z sympatyczną atmosferą, niezmiennie bogatą pulą nagród i niezwykle dla nas łaskawy, ponieważ po raz kolejny zostaliśmy jego zwycięzcami w kategorii chłopców. Ponadto nasi zawodnicy zostali nagrodzeni w wielu kategoriach: Marcel Szymański za najlepszego przyjmującego turnieju, Marcin Pukacki za najlepszego środkowego, Olek Biniek za najlepszego atakującego a Jakub Hajduk za najlepszego zawodnika zespołu.

To nie koniec – niejaki Jakub Zuza – nasz powszechnie znany zawodnik, nie załapał się na żadną z istniejących kategorii więc sam ją sobie stworzył. Zaproponował organizatorowi nagrodzenie najsympatyczniejszego zawodnika turnieju, przedstawiając siebie jako głównego kandydata i…. został zaakceptowany! Odjechał do domu nowiuśką hulajnogą. To się nazywa przebojowość!

Klasyfikacja końcowa:

1. SP3 (Kangur) Nowy Tomyśl
  2. UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina I
  3. Energetyk Poznań
  4. UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina II
  5. UKS Zielonka k/ Warszawy

Skład zespołu:

1. Jakub Hajduk – kapitan
  2. Jakub Zuza
  3. Jakub Kupsz
  4. Jakub Kliszewski
  5. Filip Baszkowski
  6. Marcel Szymański
  7. Marcin Pukacki
  8. Bartosz Szutta
  9. Aleksander Biniek
  10. Patryk Gomuła

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmiku.

Dariusz Pilz

djembed