Migamy dalej

I moduł Interdyscyplinarnego Projektu Edukacyjnego- „Migowy dla dzieci” już za nami. Otrzymaliśmy zaświadczenia potwierdzające udział w tym module i to jeszcze bardziej zmotywowało nas do realizacji zadań z modułu II.

Podobnie jak poprzednio, organizatorem jest pani Jowita Łechtańska Migu-Migu zabawy z językiem migowym, natomiast ekspertem tego modułu jest tym razem pani Agnieszka Kaproń – terapia dzieci z wadą słuchu.

Jest to cykl zajęć nawiązujący tematycznie do nadchodzących świąt i zimy. Zawiera ćwiczenia słuchowo – ruchowe, przy okazji których poznaliśmy kolejne znaki języka migowego: bombka, choinka, prezent, Mikołaj i bałwan.
Miganie tak nam się spodobało, że nauczyliśmy się również kolędy pt. „Cicha noc, święta noc”.
Za jej pośrednictwem ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Uczniowie klasy 2a z wychowawcą Renatą Oględzińską