Lena laureatką powiatowego konkursu plastycznego „Tu jest mój dom. Tu jest moja rodzina”

Organizatorem konkursu było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowy Tomyślu. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VII szkół podstawowych z terenu powiatu nowotomyskiego. Celem konkursu było wsparcie kampanii promującej rodzicielstwo zastępcze na ternie powiatu nowotomyskiego oraz propagowanie pozytywnego wizerunku rodzinnej pieczy zastępczej.

Komisja konkursowa z pośród 85 nadesłanych prac wybrała trzy zwycięskie prace oraz trzy wyróżnienia.

I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Lena Janelt (4d)
Wyróżnienie otrzymała Emilia Andrzejewska (4b)

Wręczenie nagród miało miejsce w piątek w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu. Tam też do 5 stycznia w Galerii na Piętrze można oglądać wystawę prac konkursowych.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie, a nagrodzonym serdecznie gratuluję!

Danuta Reiman