Rozstrzygnięcie konkursu na Kapelusz Pani Jesieni

W piątek 18 listopada odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastyczno-technicznego na najpiękniejszy Kapelusz Pani Jesieni. To już czwarta edycja konkursu, w którym z roku na rok bierze udział coraz więcej uczniów. Bardzo nas to cieszy! Prace konkursowe zachwycają oryginalnością i ciekawą formą, pięknymi kolorami, niezaprzeczalnym urokiem barwnych liści, a także innych darów jesieni, jak kasztany, żołędzie, suszone owoce etc. Wasze kompozycje, pomysłowość wykonania i niezwykłe detale zasługują na wielkie brawa!

Przyznajemy, że nagrodzenie kilku spośród zgłoszonych kapeluszy okazało się niezwykle trudne. Nie martwcie się więc, jeśli Wasz kapelusz nie otrzymał wyróżnienia – wszystkie skradły nasze serca!

Tegoroczne nagrody otrzymali:

W kategorii klas 1-3

– 1 miejsce – Bruno Bartkowiak z klasy 2d;
– 2 miejsce – Aleksandra Gorzelniak z klasy 1d;
– 3 miejsce – Nela Storozum z klasy 1b;
– wyróżnienie – Nadia Kuraś z klasy 1e;
– wyróżnienie – Anastazja Gendera z klasy 3a

W kategorii klas 4-8:

– 1 miejsce – Emilia Andrzejewska z klasy 4b;
– 2 miejsce – Kamil Kaczmarek z klasy 4c,
– 3 miejsce – Antonina Kornosz z klasy 4c;
– wyróżnienie – Aleksander Szymański z klasy 4a;
– wyróżnienie – Gabriel Sarbak z klasy 4c

Laureaci konkursu otrzymali z rąk pana Dyrektora Dariusza Pilza upominki, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu również pamiątkowe dyplomy. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, której serdecznie dziękujemy za wsparcie!
Prace konkursowe można obejrzeć na wystawie w holu przy świetlicy szkolnej.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok!

Kinga Laskowska-Szofer i Ewelina Bańkowska