TRÓJMIASTO NA MAXA

W dniach 1 – 3 czerwca uczniowie klasy 8d wzięli udział w wycieczce klasowej do Trójmiasta. Program wycieczki obejmował trzy miasta: GDAŃSK – SOPOT – GDYNIA. Uczniowie zobaczyli najpiękniejsze zabytki i atrakcje turystyczne Trójmiasta m.in. Westerplatte, Park Oliwski, Park Reagana, Molo w Sopocie, klify w Orłowie i wiele innych.

Nie zabrakło też czasu na aktywny i sportowy wypoczynek w Aquaparku w Sopocie, Centrum Nauki Eksperyment oraz w kręgielni, gdzie klasa wspaniale się bawiła i integrowała. Wieczorami młodzież podziwiała zachody słońca i spacerowała po plaży. Najbardziej wytrwałym udało się nawet powitać dzień przy wschodzie słońca.

Z pewnością, wycieczka „TRÓJMIASTO NA MAXA” na długo pozostanie w naszej pamięci!

Wychowawca kl. 8d – Anna Adamczak