Ekologiczna ekipa Trójki

Dnia 11 maja 2022 roku został rozstrzygnięty Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny. Uczniowie klas młodszych rywalizowali w trzech kategoriach. Zadaniem pierwszoklasistów było zaprojektowanie i wykonanie plakatu dla Ziemi z okazji Jej święta, które przypada corocznie 22 kwietnia. Przedstawiciele klas drugich popisali się swoją wiedzą rozwiązując test o przyrodzie i ekologii. Również klasy trzecie wykazały się rozległą wiedzą przyrodniczą i znajomością postaw ekologicznych.
Dyrektor Szkoły Pan Dariusz Stachecki wręczył laureatom i wyróżnionym ciekawe nagrody min. modele naszej planety. Każdy uczestnik otrzymał także pamiątkowy dyplom.
Organizatorki konkursu dziękują Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród. Jesteśmy pewne, że tak utrwalone i promowane postawy – prawdziwych przyjaciół przyrody przyczynią się do rozwijania pasji przyrodniczych oraz wychowania przyszłych obrońców planety.

Nasi laureaci:
klasy 1:
I miejsce- Adam Plura klasa 1c
II miejsce -Bartłomiej Jandy klasa 1c, Filip Tomaszewski klasa 1c
III miejsce- Wiktoria Olech klasa 1c, Kacper Cichocki klasa 1e
klasy 2:
I miejsce- Oskar Kaczor klasa 2d
II miejsce -Marcel Paszke klasa 2b
III miejsce- Zofia Kasprzak klasa 2a
klasy 3:
I miejsce- Magdalena Grochalska klasa 3d
II miejsce -Bruno Sroka klasa 3c
III miejsce- Filip Piosik klasa 3a
Zofia Piątas klasa 1c
Kornelia Kacperska klasa 1d
Zuzanna Bochna klasa 1a

Gratulujemy i zapraszamy za rok!

M. Gałązka-Hermanowska, M. Plura, M. Wartel