Wyniki wyborów przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego SP3

We wtorek 12 października br. uczniowie naszej szkoły wybierali przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wybór był niełatwy.  Sześcioro uczniów – wybranych spośród członków zarządu Samorządu Uczniowskiego – w kampanii wyborczej prezentowało swój program.

Przez tydzień wyborcy mogli zapoznawać się z postulatami kandydatów, m.in. czytając informacje zamieszczone na ich plakatach wyborczych, uczestnicząc w spotkaniach przedwyborczych czy bezpośrednio rozmawiając z nimi.

W dzień wyborów od godz. 8:00 do 20:00 każdy uczeń  mógł oddać swój głos w głosowaniu zdalnym w aplikacji Forms.

Potem wszystko stało się już jasne: przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego SP3 w roku szkolnym 2021/2022 została Aleksandra Czajka z klasy 8a, wiceprzewodniczącymi zostali Alicja Zborała z klasy 7c oraz Wojciech Galas z klasy 8f.

Całej trójce gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz uczniów.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Marzena Dach-Kolanko