Wyniki wyborów przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego SP3

W poniedziałek 12 października br. uczniowie klas 4-8 naszej szkoły wybierali przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wybór był niełatwy.  Ośmioro uczniów – wybranych spośród członków zarządu Samorządu Uczniowskiego – w kampanii wyborczej prezentowało swój program.

Przez tydzień uczniowie mogli zapoznawać się z postulatami wyborczymi kandydatów, m.in. czytając informacje zamieszczone na ich plakatach wyborczych czy bezpośrednio rozmawiając z nimi.

W dzień wyborów od godz. 8:00 do 20:00 każdy uczeń klas 4-8 mógł oddać swój głos w głosowaniu zdalnym w aplikacji Forms.

Potem wszystko stało się już jasne: przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego SP3 w roku szkolnym 2020/2021 został Borys Kaczmarek z klasy 8b, wiceprzewodniczącymi zostały Aleksandra Czajka z klasy 7a oraz Patrycja Kujbida z klasy 7e. Zarząd powierzył funkcję skarbnika Mirosławie Wojcieszak z 8b.

Całej czwórce gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz uczniów.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Marzena Dach-Kolanko