8C SUPERKLASĄ!

We wtorek 13 czerwca na hali sportowej rozstrzygnięty został całoroczny konkurs SUPERKLASA. W jego ramach przez cały rok szkolny poszczególne klasy zbierały punkty, wykonując przeróżne zadania.Do dziś pamiętamy np. marcowy klasowy taniec czy Dzień bez Plecaka, niebieski ubiór czy tematyczne gazetki, testy czy plakaty.

Zadania integrowały uczniów, a jednocześnie były okazją do wspólnego spędzenia czasu i lepszego poznania się.

Wyniki konkursu do ostatnich chwil były trzymane w tajemnicy. Ogłosili je dopiero przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z dyrektorem szkoły p. Dariuszem Stacheckim oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Darią Kubiarowską – Kędzia.

I wszystko stało się jasne. Trzecie miejsce wywalczyła klasa 6b, drugie miejsce zdobyła klasa 5a, a tytuł SUPERKLASY potwierdzony certyfikatem, puchar oraz nagrodę pieniężną ufundowaną przez Radę Rodziców naszej szkoły otrzymała klasa 8c.

Pozostałym pozostało cieszyć się zwycięstwem kolegów i próbować swoich sił ponownie za rok w drugiej edycji konkursu.

Marzena Dach-Kolanko