W atmosferze radosnego oczekiwania na zbliżające się Święta Wielkanocne, w miniony piątek 22 marca, miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną.
Uczniowie wykazali się niesamowitą pomysłowością i zaangażowaniem, tworząc palmy, które nie tylko emanowały kolorami wiosny, ale również wyróżniały się oryginalnością i estetyką wykonania.

Jury miało niełatwe zadanie wyboru, spośród 33 dostarczonych prac.  Po długich obradach udało się wyłonić zwycięzców.

Na poziomie klas I-III
I miejsce –  Helenka Pawelec kl.1d
II miejsce – Liliana Gronowska kl.3e
III miejsce – Julia Borowska kl.1d

Na poziomie klas IV- VI
I miejsce –  Marcel  Protas  kl. 6d
II miejsce – Emilia Andrzejewska kl.5b
III miejsce – Maja Rogalska kl.5b

Wszystkim dzieciom gratulujemy, pielęgnowania pięknej tradycji tworzenia palm!

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców naszej szkoły za ufundowanie nagród i upominków dla wszystkich uczestników konkursu.

Katecheci