20 nauczycieli Trójki Innowacyjnymi Ekspertami Edukacyjnymi

Każdego roku Microsoft wybiera ekspertów spośród innowacyjnych nauczycieli na całym świecie. Nauczyciele ci są częścią ekskluzywnej globalnej społeczności, która toruje swoim przykładem i doświadczeniem nauczycielom drogę do dzielenia się pomysłami, wypróbowywania nowych metod pracy i uczenia się od siebie nawzajem.

Jesteśmy bardzo dumni, że w naszej szkole tytułami Microsoft Innovative Educator Expert na rok szkolny 2022-2023 zostało wybranych aż dwudziestu nauczycieli. Jest to największa grupa w całym kraju. Są to:

1. Anna Adamczak
  2. Renata Albrecht Buda
  3. Lucyna Bernaczyk
  4. Malwina Beyga
  5. Justyna Buczkowska
  6. Marzena Dach – Kolanko
  7. Aneta Gorgoń – Matera
  8. Krzysztof Hałas
  9. Marlena Jarczewska
  10. Anna Król – Pawelska
  11. Renata Kurasińska
  12. Marzena Lemańska
  13. Izabella Michalak
  14. Anna Mieleszczuk – Albrecht
  15. Daria Peters
  16. Danuta Reiman
  17. Dariusz Stachecki
  18. Magdalena Wartel
  19. Joanna Witczak
  20. Wioleta Żurawska – Kozłowska

W liście gratulacyjnym, który otrzymał każdy z ekspertów czytamy między innymi:

You have been chosen as an MIE Expert because you are self-driven, passionate about your work, have true collaborative spirit, and strive to inspire students with outside-the-box thinking on technology in education. We appreciate your resourcefulness and entrepreneurial spirit. As agents of change, you have achieved excellence in education, using technology and social media. We are grateful for the opportunity to tap into your enthusiasm and enable others to benefit from what is clearly your passion.

Tytuły MIEE dla tak licznej grupy nauczycieli naszej szkoły to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że Trójka jest nie tylko krajowym, ale międzynarodowym liderem edukacyjnych przemian, nowoczesnego i aktywnego podejścia do edukacji.

Serdecznie gratuluję tego sukcesu! Brawo!

Dariusz Stachecki