XXV Targi Edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych

Informuję, że na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Poznaniu pojawił się komunikat zachęcający uczniów klas ósmych i ich rodziców do wzięcia udziału w wirtualnych targach edukacyjnych, które odbędą się w dniach 7 – 8 maja. Hasło tegorocznych targów brzmi: Uwaga Edukacja!. Zachęcam do zapoznania się z komunikatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Do udziału w targach, w charakterze wystawców, zgłosiły się szkoły ponadpodstawowe z całej Wielkopolski, szkoły wyższe oraz instytucje działające w obszarze edukacji i nauki. W programie znalazły się konferencje, webinaria, szkolenia e-learningowe, panele dyskusyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców.

Konferencja on-line, otwierająca targi, odbędzie się 7 maja, o godzinie 13:00. Zachęcam do odwiedzenia strony XXV Targów Edukacyjnych w Poznaniu.

Dariusz Stachecki