Uwaga – konkurs!

Szkolne Centrum Informacji ogłasza konkurs na film promujący bibliotekę i czytelnictwo. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału.
Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu. Zapoznaj się z nim!

Celem konkursu jest:

1. Promocja książki i czytelnictwa
  2. Budowanie pozytywnego wizerunku biblioteki szkolnej jako miejsca szczególnego w szkole
  3. Aktywizacja twórcza uczniów
  4. Inspirowanie uczniów do konstruktywnego wykorzystywania nowych technologii.

Uczestnicy:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas starszych Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Tomyślu (klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjum)
  2. Dopuszcza się udział w konkursie uczniów młodszych, jednak nie będzie dla nich odrębnej kategorii wiekowej.

Zasady uczestnictwa:

1. Konkurs polega na nakręceniu krótkiego, maksymalnie 2-minutowego filmu będącego reklamą biblioteki.
  2. Prace medialne można wykonać indywidualnie lub w zespołach 2-3 osobowych.
  3. Filmy mogą być nakręcone dowolnym sprzętem, np. telefonem komórkowym, smartfonem, tabletem, iPhonem lub kamerą cyfrową.
  4. Dopuszczalne formaty plików wideo: MOV, AVI, MP4
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego publikowania prac konkursowych.
  6. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu oraz zgodą na publikowanie wizerunku uczestników jaki i ich prac w mediach.
  7. Prace należy składać w bibliotece do 31 maja 2018 r.
  8. Prace zgłoszone na konkurs zostaną poddane ocenie komisji konkursowej, która od uwagę weźmie: oryginalny pomysł, wykonanie, wkład pracy oraz ogólne wrażenia artystyczne.
  9. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Renata Kurasińska, Małgorzata Gucia