Trójkowy Dzień Sportu
22 czerwca w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Dzień Sportu dla uczniów klas IV–VIII. Był to dzień pełen ruchu, zdrowej rywalizacji, dobrej zabawy oraz integracji całej społeczności szkolnej. Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonał dyrektor szkoły Pan Dariusz Stachecki, który powitał wszystkich uczestników i życzył im sportowych sukcesów. Po oficjalnym rozpoczęciu obchodów Dnia Sportu publiczność mogła podziwiać występ dziewcząt z grupy taneczno-akrobatycznej, które pod opieką Pani Joanny Maizenhilder przygotowały pokaz taneczny. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. Dziewczęta z klas szóstych poprowadziły energiczną rozgrzewkę w rytmie zumby, zachęcając wszystkich uczestników do aktywnego udziału i dobrej zabawy. Nasi uczniowie pokazali dziś, co to znaczy prawdziwa determinacja – dali z siebie absolutnie wszystko! Rywalizacja stała na najwyższym poziomie, a walka toczyła się w 4 wyjątkowych konkurencjach: Turniej siatkówki, Turniej koszykówki, Turniej piłki nożnej, Niemieckie dwa ognie.
Klasyfikacja końcowa
Klasy czwarte (dz+chł.)
I miejsce- 4a
II miejsce- 4b
III miejsce- 4d
Klasy piąte (dz+chł.)
I miejsce- 5c/5e
II miejsce- 5a
III miejsce- 5d
Klasy szóste (dz.)
I miejsce- 6d
II miejsce- 6a
III miejsce- 6c
Klasy szóste (chł.)
I miejsca- 6d
II miejsce- 6b
III miejsce- 6a
Klasy siódme ( dz.)
I miejsce- 7a
II miejsce- 7b/7c/7d
Klasy siódme (chł.)
I miejsce- 7b
II miejsce- 7a
III miejsce- 7d
Klasy ósme (dz.)
I miejsce- 8a
II miejsce- 8c
III miejsce- 8d
Klasy ósme (chł.)
I miejsce- 8c
II miejsce- 8d
III miejsce- 8a
Dzień Sportu był doskonałą okazją do promowania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym Trójkowym wydarzeniu, a także zaangażowali się w pomocy przy organizacji. Serdeczne podziękowania kierujemy do nauczycieli za opiekę nad kibicującymi oraz Rady Rodziców za wsparcie organizacji wydarzenia, oraz ufundowanie poczęstunku dla uczniów.
Tegoroczny Dzień Sportu na długo pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowe wydarzenie kończące rok szkolny w aktywny i radosny sposób.
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego



























































