Targi Edukacyjne Poznań

Przez trzy dni od 23 do 25 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się kolejne Targi Edukacyjne. W piątek- 23 marca uczniowie klasy III e pod opieką p. Katarzyny Beyer i wychowawczyni p. Renaty Orlickiej wybrali się na to wydarzenie, które może przyczynić się do decyzji związanej z wyborem kolejnej szkoły. W pawilonie nr 15 swoją ofertę zaprezentowały różne prywatne i państwowe szkoły ponadgimnazjalne Poznania i województwa wielkopolskiego. Podczas dwugodzinnego pobytu na targach uczniowie mieli okazję do rozmów nie tylko z pedagogami, ale przede wszystkim uczniami prezentującymi oferty swoich placówek edukacyjnych. Zapoznali się również z wymaganiami, jakim muszą sprostać jeśli już od września chcą swoją dalszą drogę edukacyjną kontynuować w Poznaniu.

Renata Orlicka, Katarzyna Beyer