Świąteczne życzenia z Trójki.

Co roku o tej porze w naszej szkole panuje szczególna atmosfera. Pachną choinki, wszędzie widać kolorowe, świąteczne ozdoby, odbywają się przedstawienia, pastorałki, Trójkowe Świętowanie i przygotowania do klasowych wigilii. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, wiele rzeczy odbywa się inaczej. Nie zapominamy jednak o działalności charytatywnej, o pomocy dla najbardziej potrzebujących, o świątecznych koncertach i życzeniach.

Dlatego pragniemy w taki wirtualny sposób wprowadzić świąteczną atmosferę, kierując do wszystkich życzenia dyrektora szkoły oraz uczniów klas trzecich, którzy przygotowali wzruszający koncert.

Nasi artyści mieli wystąpić podczas kolejnej edycji Trójkowego Świętowania. Może uda się to w przyszłym roku. Tymczasem uczniowie klas trzecich postanowili wystąpić przed kamerkami i zanieść świąteczne ciepło wprost do naszych domów. Dziękuję serdecznie wszystkim wykonawcom za piękne występy, odświętne stroje i chwile wzruszeń oraz paniom Ewelinie Kaczałka i Renacie Oględzińskiej, Urszuli Paluch i Małgorzacie Gałązce-Hermanowskiej za organizację występów uczniów i przygotowanie filmu.

Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Dariusz Stachecki