Stroik Wielkanocny

W czwartek 22 marca rozstrzygnięto konkurs plastyczny na własnoręcznie wykonany stroik wielkanocny zorganizowany przez wychowawców świetlicy. Spośród prac zgłoszonych do konkursu komisja w składzie: p. Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, p. Hanna Sarbak, p. Dorota Parniewicz i p. Agnieszka Roj postanowiła nagrodzić następujące prace:
– w kategorii uczniów klas I oraz IV laureatami zostali:

I miejsce – Łukasz Kuster   4d
II miejsce – Kamil Kuster  1c
III miejsce – Julia Gawron  4e

– w kategorii uczniów klas VII oraz II i III gimnazjum laureatami zostali:
I  miejsce – Wojciech Świtała  7c
II miejsce – Małgorzata Geisler 3l
III miejsce – Weronika Wesołek 3c

– wyróżnienia otrzymali:
Aleksandra  Czajka 4a
Maja Świtała 4a
Filip Wojcieszak  1c

Uroczystego wręczenia dyplomów, wyróżnień oraz nagród dokonał dyrektor szkoły Pan Andrzej Wałęsa, który w imieniu swoim oraz organizatorek podziękował wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, wkład pracy oraz czas poświęcony na wykonanie stroików. Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla zwycięzców. Cieszymy się bardzo, że konkurs ten cieszy się niegasnącym zainteresowaniem. Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w nowym roku szkolnym.

Agnieszka Roj, Dorota Parniewicz