Sportowa rywalizacja Świetlików

15 maja br. w SP nr 2 odbyła się I Międzyszkolna Świetlicowa Olimpiada Sportowa. Nasze Świetliki z entuzjazmem przystąpiły do wspólnej zabawy i rywalizacji, biorąc udział w wielu konkurencjach, takich jak: strzelanie do bramki, biegi na czas, rzut woreczkiem, rzut kaloszem, skoki na skakance, kozłowanie piłką i skoki na lince. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Piotr Wawrzynowicz, Natalia Łangowicz i Malwina Kania. Natomiast pozostałe miejsca medalowe zajęli: Marika Rybarczyk, Weronika Bimkiewicz, Martyna Lewandowska, Michalina Mnich i Oskar Lisek. Przyznano również wyróżnienia dla najlepszych kibiców, którymi zostali: Filip Wojcieszak, Iza Stachowiak, Natalia Łangowicz i Alicja Napierała.

Olimpiada stała się okazją do spotkania z rówieśnikami z innych szkół. Dzieci pełne wrażeń, obdarowane dyplomami, medalami i nagrodami rzeczowymi, zadeklarowały swój udział w kolejnych rozgrywkach, za rok. Zatem, czekamy!