Rozstrzygnięcie Konkursu na Stroik Jesienny

W murach naszej szkoły króluje złota polska jesień. Wszystko to za sprawą pięknych i kolorowych stroików wykonanych przez naszych szkolnych artystów.  W ubiegły piątek 8 października w obecności Dyrektora szkoły, nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na stroik jesienny, zorganizowanego przez wychowawców świetlicy.

Tegoroczna edycja, w której wzięło udział ponad osiemdziesięciu uczestników, po raz kolejny zaskoczyła nas pomysłowością i talentem naszych dzieci. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych. W pierwszej, wykonawcami byli uczniowie klas I-III, a w drugiej grupie znaleźli się uczniowie klas IV-VIII. Spośród stroików zgłoszonych do konkursu, komisja w składzie : Małgorzata Paszke, Dorota Parniewicz oraz Agnieszka Roj  postanowiła nagrodzić następujące prace:

KLASY I – III:
I miejsce – Emilia Andrzejewska 3b
II miejsce – Zofia Kasprzak 2a
III miejsce – Adrianna Kaszkowiak 1d
Wyróżnienie – Yana Vysotska 1d
Wyróżnienie – Filip Tomaszewski 1c
Wyróżnienie – Bruno Bartkowiak 1d

KLASY IV – VIII:
I miejsce – Julia Chmiel 5a
II miejsce – Oliwier Grygier 4b
III miejsce – Izabela Stachowiak 5c
Wyróżnienie – Dawid Czekała 7b

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom konkursu dokonał Dyrektor szkoły p. Dariusz Stachecki, który w imieniu swoim i organizatorek podziękował wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w konkursie, docenił  włożoną pracę, pomysłowość i poświęcony czas. Cieszy nas fakt, że uczestnicy coraz częściej wykonują prace konkursowe samodzielnie, wykorzystując techniki plastyczne poznane na lekcjach oraz zaczerpnięte z mediów. Stroiki możemy podziwiać na wystawie pokonkursowej  przy świetlicy szkolnej. Zapraszamy.

Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za dofinansowanie nagród dla zwycięzców.
Jeszcze raz dziękujemy gorąco za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i zapraszamy  do kolejnej, zimowej edycji konkursu.

Dorota Parniewicz, Agnieszka Roj