Razem na Święta – podsumowanie akcji

W ciągu minionych dwóch tygodni, mimo trudnej sytuacji związanej z panującą epidemią, w Trójce, jak co roku o tym czasie, trwały akcje charytatywne oraz świąteczne zbiórki na rzecz najbardziej potrzebujących. Tegoroczne działania odbywały się w ramach akcji MEN ,,Razem na święta”.

Po raz kolejny, jako społeczność szkolna, pokazaliśmy, że mamy wielkie serca! Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły schronisko dla zwierząt otrzymało spory zapas karmy, na oddział dziecięcy nowotomyskiego szpitala powędrowały nowe zabawki, gry i przybory szkolne, zaś podopieczni poznańskiej Zupy Na Głównym otrzymali ciepłe ubrania, koce i żywność, dzięki którym łatwiej im będzie przetrwać zimę.

Dzieci z wielu klas włączyły się w przygotowanie pięknych kartek z życzeniami dla swoich rówieśników, którzy święta Bożego Narodzenia, niestety, spędzą w szpitalnych łóżkach. Prezentacja, zawierająca moc życzeń i pozdrowień, trafiła za pośrednictwem pracowników szpitala do wszystkich małych pacjentów i ich rodzin.

Dla tych, którzy są samotni czy też oddaleni, powstawały przepiękne kartki świąteczne i słodkie pierniczki.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, wszelkie dary i wsparcie, dzięki którym mogliśmy obdarować tak wiele osób.

Ze świątecznymi pozdrowieniami,

Marzena Dach-Kolanko i Kinga Laskowska-Szofer

djembed

 

Udostępnij artykuł:
×
Skip to content