Podsumowanie Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację

Pod koniec grudnia w Szkole Podstawowej w Chełmnie odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące całoroczne zmagania naszych uczniów w ramach Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację. Nasza szkoła startowała w kategorii TM (klasy gimnazjalne) i TD (podstawówka), w której łącznie wzięło udział 239 startujących, natomiast sklasyfikowanych zostało 215 zawodników.

W klasyfikacji drużynowej tegorocznej edycji Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację PTTK, w kat. TD zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Tomyślu. W kat. TM uplasowaliśmy się na miejscu III.
Najlepsi orientaliści otrzymali nagrody książkowe, a szkoły pamiątkowe plakiety. Dyplomy i nagrody laureatom wręczali: burmistrz Pniew Jarosław Przewoźny oraz dyrektorka SP w Chełmnie Ewa Pachrzyńska-Norek.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej tak znakomitej orientacji w terenie i znajomości mapy.