Ostatnie pożegnanie Andrzeja Prugara

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w środę 2 czerwca odszedł od nas nagle nasz współpracownik Ś.P. Andrzej Prugar.  Długoletni woźny, sumienny pracownik, dobry kolega.

Andrzej Prugar przez wiele lat pracował przy obsłudze hali widowiskowo sportowej naszej szkoły, dlatego znały go nie tylko pokolenia gimnazjalistów, uczniów Trójki, ich rodziców, ale także wielu odwiedzających i korzystających z hali. W wyjątkowy sposób troszczył się o mienie szkoły, gospodarskim okiem doglądał wszystkie rozgrywki i każdą imprezę. Panu Andrzejowi zawsze towarzyszył przyjazny nastrój i dobry humor. Był życzliwy dla każdego – takiego Go zapamiętamy. Odpoczywaj w pokoju!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek, 8 czerwca br. o godz. 11:00 na cmentarzu.

Rodzinie i bliskim, w imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 im Feliksa Szołdrskiego składam wyrazy głębokiego współczucia.
Dariusz Stachecki