Ostanie pożegnanie Andrzeja Wałęsy

Wczoraj wstrząsnęła nami informacja o śmierci Andrzeja Wałęsy. Dziś wiemy już, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 13 kwietnia o godzinie 13:00 na cmentarzu parafialnym w Nowym Tomyślu.

W związku z tym pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu wyszli z inicjatywą wspólnego pożegnania Naszego Dyrektora.

Spotkajmy się w sobotę o 11:45 przed budynkiem szkoły i wspólnie udajmy się na cmentarz. Każdy z nas będzie miał w ręku białą różę.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się do nas przyłączyć, absolwentów Gimnazjum, byłych i obecnych uczniów Trójki. Przyjdźcie razem ze swoimi rodzicami i wspólnie po raz ostatni pożegnajmy niezwykłego człowieka, który naszej szkole oddał swoje serce…

Dariusz Stachecki