Nowości na ferie

Na zewnątrz deszcz lub śnieg, silny wiatr i zimno a w bibliotece NOWOŚCI!
Kolejna partia zakupionych książek dotarła już do biblioteki. Pamiętając, że nie tylko lekturą szkolną uczeń żyje zakupiłyśmy dla Was ponad 200 książek, które możecie czytać dla czystej przyjemności 🙂 Opracowane czekają już na swoich czytelników w wypożyczalni.
Wśród nowości: powieści przygodowe i fantastyczne, kryminały, powieści obyczajowe i romanse. Całe mnóstwo bajek i opowiadań dla dzieci w każdym wieku.

Zbliżają się ferie, to dobry czas na lekturę, która umili zimowe wieczory. Zapraszamy więc do biblioteki po nowości książkowe na ferie!

Małgorzata Gałązka-Hermanowska, Renata Kurasińska

Księgozbiór powiększył się też o pozycje rekomendowane przez zespół psychologów i pedagogów naszej szkoły. Książki, które uczą, wyciszają i pomagają. Przyjdź i wybierz coś dla siebie.