MIKOŁAJKI w KRĘGIELNI

To właśnie tam, w kręgielni mieszczącej się w hotelu HiFi w Paproci, uczniowie klasy 2 a spędzili Mikołajki. O tym, że ten szczególny dzień -Mikołajki- uczniowie spędzą właśnie bawiąc się w kręgielni dowiedzieli się rano, o godz. 9.00 tuż przed wyjazdem. Ze specjalnymi, mikołajkowymi biletami w ręce wyruszyli świętować ten szczególny dzień. Radość dzieci była przeogromna!

Drugoklasiści mieli do dyspozycji 4 tory, dzięki czemu mogli zmierzyć się między sobą oraz poczuć ducha zdrowej rywalizacji. Początkowo rzuty kulą były trochę mało precyzyjne, ale z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli. Niektórzy pochwalili się naprawdę satysfakcjonującymi wynikami uzyskując tzw. „spare”. W trakcie wspólnej zabawy wszystkim dopisywały świetne humory.
W fantastycznym nastroju wróciliśmy do szkoły, zgodnie stwierdzając, że z całą pewnością wyjazd do kręgielni zdecydowanie musimy powtórzyć!!

Wychowawca klasy 2a Magdalena Wartel