Konkurs na stroik wielkanocny

W piątek 10 maja 2019r. miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na stroik wielkanocny. Była to już kolejna odsłona konkursu plastycznego na stroik okazjonalny. Do konkursu zgłoszonych zostało kilkadziesiąt prac, wykonanych różnymi technikami i w różnym formacie. Uwagę zwracała wysoka estetyka oraz duży nakład pracy włożony w wykonanie stroików.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące prace:

W kategorii klas 1 -4:

I miejsce   Dominika Skoczkowska 4a
II miejsce   Jagoda Bochniak 2a
III miejsce   Daria Kurek 1a

W kategorii klas 5 – 8 i gimnazjum:

I miejsce   Zofia Rakowicz 5d
II miejsce   Julia Hala 8c
III miejsce   Jędrzej Bilski  8b

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom konkursu dokonał dyrektor szkoły p. Dariusz Stachecki, który podziękował wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, wkład pracy oraz czas poświęcony na wykonanie stroików. Wyrazy uznania przekazała również pani Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska doceniając przede wszystkim samodzielność wykonania, pomysłowość oraz walory artystyczne prac.

Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla zwycięzców.Wszystkie ozdoby wielkanocne stanowią  obecnie dekorację  naszej szkoły.

Jeszcze raz gorąco dziękuję wszystkim uczestnikom za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji konkursu w nowym roku szkolnym.

Dorota Parniewicz

Za wszystkie prace serdecznie dziękujemy, część stroików stanowi obecnie piękną dekorację naszych szkolnych gabinetów, a pozostałe zostały sprzedane na kiermaszu zorganizowanym przez wychowawców świetlicy w dniu 17 grudnia 2018r. Uzyskane w ten sposób fundusze są przeznaczone na ufundowanie nagród dla laureatów konkursu.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej, wiosennej edycji konkursu.