KONKURS NA STROIK JESIENNY

Tradycyjnie już w naszej szkole miała miejsce kolejna odsłona konkursu plastycznego na stroik okazjonalny. Jako, że jesień w pełni –  tematem pracy był oczywiście stroik jesienny. Nasi szkolni artyści nie zawiedli, a owocem ich pracy jest kilkadziesiąt pięknych stroików, które stanowią  dekorację  naszych szkolnych gabinetów. Konkurs został zorganizowany przez  wychowawców świetlicy.
Spośród prac zgłoszonych do konkursu, komisja w składzie: p. Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, p. Kinga Walla, p. Dorota Parniewicz i p. Magda Plura postanowiła nagrodzić następujące prace:

W kategorii klas 1 -4

I miejsce – Marika Rybarczyk 2c
 II miejsce – Kornel Strzałkowski 2b
III miejsce – Helena Chojnacka 2a

Wyróżnienie – Patryk Salamon 4a
Wyróżnienie – Konrad Kurek 4d

W kategorii klas 5 -8 i gimnazjum

I miejsce   Adrian Kaźmierowski  5e
 II miejsce  Maksymilian Borowiak   5d
III miejsce Miłosz Lambrych 5f

Wyróżnienie  Zofia Czajka   8b

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom dokonała  Pani wicedyrektor szkoły Jolanta Spychała, która w imieniu swoim oraz organizatorek podziękowała wszystkim uczestnikom za wkład pracy oraz czas poświęcony na wykonanie stroików.
Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla zwycięzców.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej zimowej edycji.

Dorota Parniewicz, Kinga Walla