Konkurs na najpiękniejszy Kapelusz Pani Jesieni

W bieżącym roku szkolnym odbyła się pierwsza edycja konkursu plastyczno-technicznego na najpiękniejszy Kapelusz Pani Jesieni, adresowana do uczniów klas IV-VIII. Do świetlicy szkolnej dostarczono 13 prac konkursowych, które zachwyciły pomysłowością, ogromem pracy włożonej w ich wykonanie oraz pięknymi, jesiennymi barwami. Kapelusze zostały przyozdobione naturalnymi darami lasu, jak szyszki, kasztany, żołędzie, jarzębina, liście, czy mech. Każda praca konkursowa ukazała indywidualność oraz wyobraźnię autora.
Kapelusze w różnych kształtach i rozmiarach oceniła komisja konkursowa w składzie: p. Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, p. Ewa Maria Piątas, p. Kinga Walla, p. Dorota Parniewicz oraz p. Magdalena Plura.

Dnia 31 października o godzinie 10:35 w świetlicy szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Pan dyrektor Andrzej Wałęsa podziękował uczestnikom za udział oraz zaangażowanie, a także pogratulował pomysłowości i pięknych efektów ich pracy, a wyróżnionym uczniom wręczył pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.Przyznano następujące nagrody oraz wyróżnienia:

– wyróżnienie – Jędrzej Bilski kl. VIII B
– wyróżnienie – Maja Świtała kl. V A

– III miejsce – Julia Gawron kl. V E
– II miejsce – Lena Kasperska kl. IV E
– I miejsce – Oliwia Kalinowska kl. III L

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za stworzenie pięknych jesiennych kapeluszy, a Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i upominków.

Prace konkursowe można obejrzeć w szkolnej świetlicy. Być może staną się inspiracją dla tych, którzy zdecydują się na udział w kolejnej odsłonie konkursu. Tymczasem, czekajmy do cieplejszych, słonecznych miesięcy. Wszak Pani Wiosna też nosi kapelusze.

Kinga Walla