Gratulacje dla tegorocznych stypendystów.

W poniedziałek, 16 grudnia w Szkolnym Centrum Informacji dyrektor Dariusz Stachecki wręczył uczniom naszej szkoły listy gratulacyjne podpisane przez Burmistrza Nowego Tomyśla z okazji przyznania stypendium w uznaniu znakomitych wyników w nauce w roku szkolnym 2018 / 2019. Celem przyznawania stypendiów i nagród pieniężnych jest promowanie uczniów wybitnie zdolnych, posiadających szczególne osiągnięcia naukowe i bardzo wysokie wyniki w nauce.

Zgodnie z regulaminem stypendia przyznaje się na okres 10 miesięcy i wynoszą one 150 zł dla uczniów, którzy na świadectwie szkolnym mają średnią ocen z obowiązkowych zajęć edukacyjnych od 5,50 do 5,79 oraz 250 zł dla uczniów, którzy na świadectwie mają średnią od 5,80 do 6,00.

W tym roku stypendia uzyskało aż 38 uczniów: Wiktor Skałecki, Borys Skotarek, Kamil Piątek, Zuzanna Hoza, Mateusz Wiktor  Wiśniewski, Wiktora Maria Waberska, Emilia Urbaniak, Agnieszka Szulc, Agata Maria Kandulska, Wiktoria Łukaszyk, Joanna Zuzanna Bąk, Aleksandra Oliwia Janowicz, Zofia Marcinkowska, Sebastian Kubacki, Olga Kujbida, Joanna Kuraś, Dawid Franciszek Lipski, Maja Świtała, Karol Cebulski, Natalia Skiba, Aleksandra Czajka, Nadia Julianna Janas, Łukasz Kuster,  Igor Tatarski, Konrad Tobys, Kacper Marciniak, Mateusz Sara, Patrycja Kujbida, Weronika Rozalia Stieler, Natalia Błażejczyk, Adrian Kaźmierowski, Marcelina Helińska, Maciej Myszczyszyn, Marta Krzyśków, Oskar Kapustka, Igor Łukasz Dziewiałtowski-Gintowt, Mirosława Wojcieszak, Maria Wojtkiewicz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów.