GODŁO POLSKI

24 października br. odbył się konkurs plastyczny pt. Godło Polski, na poziomie klas I i II edukacji wczesnoszkolnej. Konkurs ten jest kolejnym z działań w naszej szkole upamiętniającym 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Do samodzielnej pracy z przygotowanymi wcześniej materiałami przystąpiło 20 uczniów. Głównym celem konkursu była popularyzacja wiedzy i świadomości na temat godła jako jednego z najważniejszych symboli państwa polskiego. Dodatkowo konkurs ten pobudzał kreatywność i rozwijał techniki sztuki plastycznej, prace bowiem mogły przedstawiać artystyczne wizje godła państwowego.

29 października br. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Ogłoszenia wyników i wręczenia nagród, ufundowanych przez Radę Rodziców, dokonał wicedyrektor szkoły Pan Dariusz Stachecki. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, natomiast pozostali uczestnicy-dyplomy i drobne upominki.

Laureatami konkursu plastycznego zostali :

W KLASACH PIERWSZYCH

I miejsce Zofia Płoszyńska 1b
 II miejsce Oliwia Strańska 1 d
III miejsce Zofia Lotka 1 c ex aequo Nicola Sinkiewicz 1c

W KLASACH DRUGICH

I miejsce Joanna Kałek 2b
 II miejsce Lilianna Kędzia 2a ex aequo Malwina Kania 2b
III miejsce Zuzanna Świątek 2b

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Magdalena Wartel, Ewelina Kaczałka