Fotohistoria wakacyjnych remontów

Przez okres wakacji w naszej szkole dużo się działo. Ekipy remontowe pracowały pełną parą. Zostały zerwane i usunięte wszystkie łatwopalne materiały drewniane na korytarzach i klatkach schodowych. Powstały nowe ściany z naświetlami w salach lekcyjnych.

Przystosowano cztery sale na potrzeby klas pierwszych. Całkowicie wyremontowana została stołówka szkolna, zainstalowano drzwi ewakuacyjne spełniające najnowsze normy bezpieczeństwa, powiększono świetlicę szkolną, wymieniono okna, powstała przestrzeń ciszy i relaksu przy Szkolnym Centrum Informacji. Na korytarzach zainstalowano kolorowe szafki dla uczniów.

Większość zmian już mogliście zobaczyć pierwszego dnia pobytu w szkole, ale czaka na Was jeszcze wiele niespodzianek!

Tymczasem obejrzyjcie fotorelację i zobaczcie jak zmieniała się nasza szkoła.

Dariusz Stachecki