Czytnik e-booków w rękach Kingi Schulz

W czwartek 9 czerwca, w Szkolnym Centrum Informacji, miało miejsce rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu na recenzje książki. Celem ogłoszonego na początku maja konkursu było zachęcenie uczniów do aktywności twórczej, rozwijanie umiejętności pisarskich oraz promowanie czytelnictwa. Nagrodą w konkursie był czytnik e-booków Kindle.

Miło nam poinformować, że po burzliwych dyskusjach komisji konkursowej w składzie: Monika Maciołek, Małgorzata Gucia, Renata Kurasińska oraz dyr. Dariusz Stachecki, udało się wyłonić zwycięzcę. Laureatką konkursu została: Kinga Schulz z klasy 7c.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody książkowe

Dziękujemy naszym czytelnikom za nadesłane recenzje i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku.

Renata Kurasińska, Małgorzata Gucia