Awans Unihokeistów do finału województwa.

Czwartek 07.12.2017 okazał się szczęśliwym dniem dla unihokeistów z Nowego Tomyśla.
Nasi uczniowie w składzie: Bartosz Bartol (kapitan), Aleksander Biniek, Miłosz Gendera, Patryk Gomuła, Jakub Klekociński, Kacper Kolasiński, Tomasz Korbanek, Kasper Magdans, Adrian Nolka, Amadeusz Pankowski, Kacper Piotrowski, Mateusz Ratajczak i Adrian Uryzaj wzięli udział w Półfinale Mistrzostw Województwa w Unihokeju Chłopców w Siedlcu.

W zawodach uczestniczyły cztery zespoły tj: Szkoła Podstawowa z Siedleca, SP z Ujścia, Gimnazjum 41 z Poznania i SP 3 im. F. Szołdrskiego z Nowego Tomyśla. Po zaciętych spotkaniach systemem „każdy z każdym” pokonaliśmy wszystkie zespoły i zajęliśmy pierwsze miejsce w turnieju.
Nasza szkoła znalazła się w gronie 4 najlepszych szkół Wielkopolski i wywalczyła awans do finału województwa, który odbędzie się 19.12.2017

Dziękuję i gratuluję.

Maciej Pilz