Nauczyciel na Medal i Szkoła Przyjazna Uczniom – Plebiscyt „Głosu Wielkopolskiego”

Z wielką przyjemnością informuję, że nasza szkoła, na wniosek rodziców i uczniów, została nominowana w plebiscycie „Głosu Wielkopolskiego” do tytułu „Szkoła Przyjazna Uczniom”, a czworo nauczycieli klas IV-VIII Danuta Kaczmarek, Arleta Kucz, Izabela Szudra i Grzegorz Piątas do tytułu „Nauczyciel na Medal”!

Na laureatów, jak zapewnia Redaktor Naczelny Adam Pawłowski, czekają wspaniałe nagrody. W plebiscycie organizatorzy szukają najbardziej cenionych i lubianych przez uczniów i ich rodziców nauczycieli z Wielkopolski oraz szkół przyjaznych uczniom.
            Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu rozpoczął się w piątek, 12 października i będzie trwać do czwartku, 8 listopada do godz. 21.

Zachęcamy do głosowania!

Czytaj więcej: https://gloswielkopolski.pl/nauczyciel-na-medal-2018-szukamy-cenionych-i-lubianych-nauczycieli-i-najbardziej-przyjazne-szkoly-w-wielkopolsce-glosowanie-trwa/ar/13508397

Andrzej Wałęsa