„Podziel się swoim kieszonkowym na wakacje”

Pod takim hasłem w dniach 6-8 czerwca br. przeprowadzona została ogólnoszkolna akcja charytatywna, której celem było zgromadzenie pieniędzy dla dwojga osób niepełnosprawnych – Weroniki Stankiewicz i Krzysztofa Stachowiaka. Ofiarność naszych uczniów przeszła nasze oczekiwania. Z uczniowskiego kieszonkowego, przy wsparciu nauczycieli i pracowników szkoły, zebrano kwotę 1 160,00 zł, którą po połowie przekazano obu potrzebującym z nadzieją, że dzięki tym pieniądzom będą mogli radośniej spędzić wakacje.
Aktywna postawa wolontariuszy prowadzących akcję w szkole Bartosza Bartola i Mateusza Ratajczaka sprawiła, że mogliśmy na ustach potrzebujących wywołać uśmiech i ucieszyć ich naszym wspólnym gestem solidarności i empatii.
Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom!
Emilia Wałęsa