Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017-2018

Serdecznie zapraszam wszystkich rodziców i bliskich naszych uczniów do udziału w uroczystościach dla poszczególnych poziomów klas. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo towarzyszyć swoim dzieciom podczas tego ważnego wydarzenia.
Zapraszam!

Uprzejmie informuję, że zakończenie roku szkolnego 2017-2018 odbędzie się w piątek 22 czerwca 2018 wg następującego porządku:

9:00 – msza św. w intencji zakończonego roku szkolnego w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa;
10:00 – uroczystość zakończenie roku szkolnego klas I, IV i VII szkoły podstawowej i klas II oddziałów gimnazjalnych – boisko szkolne;
15:00 – uroczystość zakończenia roku szkolnego i nauki w szkole klas III oddziałów gimnazjalnych – hala sportowa Powiatowego Centrum Sportu, os. Północ 37.

Andrzej Wałęsa