Wyniki konkursu The Big Challenge 2018

W tym tygodniu opublikowano wyniku konkursu The Big Challenge, w którym 11 kwietnia 2018 r. wzięło udział 74 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy konkursu wypełniali test online na 3 różnych poziomach zaawansowania: poziomie A1, A2 i B1. Do konkursu przystąpiło 531 szkół z Polski i prawie 6 tys. szkół z innych krajów europejskich, na czele z Francją i Niemcami.

Uczniowie otrzymali informacje o swoim wyniku punktowym, a także miejscu, które zajęli wśród wszystkich uczestników konkursu w skali szkoły, rejonu (woj. wielkopolskiego) i kraju.

Poniżej podaję laureatów 5 najwyższych miejsc w naszej szkole na każdym z trzech poziomów zaawansowania.

Poziom 1 (A1):

Miejsce 1. – Weronika Stieler – klasa 4e

Miejsce 1. (ex aequo) – Jerzy Sadowski – klasa 4e

Miejsce 3. – Łukasz Kuster – klasa 4d

Miejsce 4. – Filip Stankiewicz – klasa 4e

Miejsce 5. – Antoni Marszałkiewicz – klasa 4b

Poziom 3 (A2):

Miejsce 1. – Jędrzej Bilski – klasa 7b

Miejsce 2. – Barbara Sadowska – klasa 7a

Miejsce 3. – Jakub Pyrski – klasa 7b

Miejsce 4. – Damian Kluczyński – klasa 2f

Miejsce 5. – Weronika Jórek – klasa 7b

Poziom 5 (B1):

Miejsce 1. – Daria Wojciechowska – klasa 2a

Miejsce 2. – Emilia Phillips – klasa 2a

Miejsce 3. – Mikołaj Wolanin – klasa 3e

Miejsce 4. – Marta Łatka – klasa 3d

Miejsce 5. – Bartosz Bartol – klasa 3e

Z przyjemnością informujemy, że Daria Wojciechowska z klasy 2a zajęła 1. miejsce w klasyfikacji rejonowej (w Wielkopolsce) i 6. miejsce w skali kraju. Emilia Phillips z klasy 2a uzyskała 4. lokatę w Wielkopolsce. Gratulujemy tak wysokich wyników.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplom, plakat i certyfikat z informacją o uzyskanych wynikach. Zdobywcy trzech najwyższych miejsc na każdym poziomie oraz uczniowie wybrani losowo spośród wszystkich uczestników konkursu dostaną nagrody dodatkowe.

Laureatka najwyższego miejsca w klasyfikacji rejonowej otrzyma Puchar Wielkopolski i nagrodę specjalną.

Ceremonia wręczenia dyplomów i rozdania nagród odbędzie się w czerwcu, po przesłaniu dyplomów i nagród przez organizatora konkursu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego, że podjęli próbę oszacowania swoich umiejętności. Liczymy na to, że w przyszłym roku zechcecie kontynuować przygodę z The Big Challenge.

Lucyna Bernaczyk, Wioleta Żurawska-Kozłowska