Konkurs na Najpiękniejszy Kapelusz Pani Jesieni

W czwartek 14 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszy Kapelusz Pani Jesieni. Udział w konkursie wzięli uczniowie klas V-VIII, a oceny prac konkursowych dokonały wychowawczynie świetlicy szkolnej. Prace zgłoszone do konkursu zachwycają oryginalnością i pomysłowością wykonania. Piękne, barwne liście, kwiaty, jarzębina, szyszki i inne dary jesieni, stały się głównym elementem dekoracji kapeluszy.

Jury oceniało przede wszystkim samodzielność i estetykę wykonania oraz kreatywne podejście do tematu. Laureaci, z rąk pana Dyrektora otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców:

I miejsce – Rafał Prentki kl. VB

II miejsce – Mirka Wojcieszak kl. VIIB

III miejsce – Oskar Kaczmarek kl. VIIB

Wyróżnienie – Maks Matusiak kl. VIE

Prace konkursowe można obejrzeć w świetlicy szkolnej. Już teraz zapraszamy do udziału w wiosennej edycji konkursu.

Kinga Laskowska-Szofer, Ewelina Bańkowska