Drodzy absolwenci,
zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od dziś dostępne są wyniki egzaminów ósmoklasisty. Dane umożliwiające dostęp do Waszych indywidualnych wyników zostały Wam przekazane podczas zakończenia roku szkolnego wraz ze świadectwami.

Od dziś w szkole czekają na Was zaświadczenia OKE. Dla Waszej wygody wykonaliśmy i uwierzytelniliśmy dla każdego maksymalną liczbę kopii. Zapraszamy po odbiór.

26 czerwca odbyły się w naszej szkole uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i pandemię koronawirusa miały one skromny, minimalistyczny charakter. Ze względów bezpieczeństwa, odbyły się one na boisku szkolnym jedynie w obecności wychowawców i dyrekcji szkoły. Nie zaprosiliśmy w tym roku gości i rodziców, którzy zawsze towarzyszyli nam w tych ważnych chwilach.

Tegoroczne zakończenie roku jest zupełnie inne niż do tej pory. W związku z epidemią koronawirusa nie możemy pozwolić sobie na takie uroczystości, do których przywykliśmy. Jednak to dla nas wszystkich bardzo ważny dzień, dlatego postanowiłem przekazać Wam kilka słów za pomocą technologii.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w zespołach klasowych za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Na spotkaniach wychowawcy podsumują roczną pracę i przedstawią wyniki klasyfikacji.

Skromne uroczystości ukończenia I etapu edukacyjnego dla uczniów klas trzecich oraz ukończenia szkoły przez uczniów klas ósmych odbędą się w piątek 26 czerwca 2020 r. bez udziału gości i rodziców, w obecności jedynie dyrekcji szkoły i wychowawców na boisku szkolnym w warunkach reżimu sanitarnego.

Tu zbudujemy miasto,  zwać się będzie Nowy Tomyśl, a ja mu herb rodu mego ofiaruję. Podsumowanie obchodów Święta Patrona Szkoły. Co roku 30 maja, w rocznicę urodzin założyciela miasta Feliksa Szołdrskiego obchodzimy Święto Patrona Szkoły. Tym razem nie mogliśmy spotkać się osobiście na 284 urodzinach Feliksa, jednak uczciliśmy pamięć o patronie, biorąc udział w projekcie.

W maju, wychodząc naprzeciw kulinarnym zainteresowaniom uczniów i chcąc rozwijać te zainteresowania i pasje, zaproponowałyśmy naszym uczniom konkurs na „Kulinarny Hit Trójki”. Zadanie konkursowe polegało na własnoręcznym (w przypadku młodszych dzieci oczywiście z pomocą rodziców) przygotowaniu swojego ulubionego dania, udokumentowaniu tego w postaci zdjęć lub filmu i przesłaniu wraz z przepisem organizatorom konkursu. Nasza propozycja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania, z czego się bardzo cieszymy😊.

Dzień Patrona to w każdej społeczności szkolnej święto wyjątkowe. W bieżącym roku szkolnym obchody tej ważnej uroczystości utrudniła nam nadzwyczajna sytuacja w kraju, związana z epidemią koronawirusa oraz obostrzeniami, jakie się z nią wiążą.

Uwaga! Ze względu na obecne warunki epidemiczne ograniczenie funkcjonowania szkół zostało przedłużone do 28 czerwca. W praktyce oznacza to, że kontynuujemy naszą pracę w formie kształcenia zdalnego do końca roku szkolnego, czyli piątku 26 czerwca.

EGZAMINY ÓSMOKLASISTY - 16 - 18 CZERWCA!

Drodzy Uczniowie, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dniem 25 marca rozpoczynacie realizację obowiązku szkolnego  z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Wielu z Was już w ten sposób pracowała z nauczycielami w ostatnim czasie. Do komunikacji z Wami i Waszymi Rodzicami wykorzystujemy nasze zasoby oraz nowoczesne technologie. W tym artykule znajdziecie najnowsze i najważniejsze informacje.

W nawiązaniu do wcześniej przekazywanych informacji, przypominam, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach:
- 16 czerwca br. g. 9:00 – język polski
- 17 czerwca br. g. 9:00 – matematyka