Świetlica

Kochane Świetliki! Rok szkolny dobiega końca… Mamy nadzieję, że umililiśmy Wam choć trochę czas zdalnej nauki. Czeka Was odpoczynek i mnóstwo dobrej zabawy. Przychodzimy do Was już z ostatnim, w tym roku szkolnym, artykułem z cyklu Świetlicowych Inspiracji. Wierzymy, że we wrześniu zobaczymy się w pełni zdrowia i radości, sił i zapału do nauki i do kreatywnych zabaw.

Drodzy Uczniowie, witajcie po długim weekendzie! Mamy nadzieję, że był udany 😊 Zapraszamy Was serdecznie do nowych aktywności. Mamy nadzieję, że nasze propozycje Was zainteresują. W tym tygodniu dowiecie się jak można samodzielnie wykonać uroczy koszyczek na warzywa lub owoce. Zaproponujemy Wam też kolejną fantastyczną grę ruchową oraz rozwiązanie krzyżówki muzycznej. Miłej zabawy! 😊

Zapraszamy Was serdecznie do kolejnej odsłony Świetlicowych Inspiracji. Mamy nadzieję, że nasze propozycje pozwalają Wam oderwać się choć trochę od pracy przy komputerze. W tym tygodniu czeka na Was świetna zabawa przy tworzeniu piniaty. Pobawimy się również w małych ogrodników i zasadzimy kiwi. Nie zabraknie też gier towarzyskich dla całej rodziny. Zapraszamy 😊

Kochani! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka :) W naszych świetlicowych inspiracjach świętujemy razem z Wami. Będzie wesoło, lśniąco, kolorowo i smacznie. Trochę poeksperymentujemy, coś ugotujemy, będzie coś dla wielbicieli technologii, zrobimy błyszczącą i kolorową zabawkę, a na koniec zaproponujemy trochę ruchu i zabawy.

Kochane Świetliki!

Przed nami kolejny tydzień nauki zdalnej. Jak w każdy poniedziałek, chcemy Wam zaproponować kilka pomysłów na kreatywne spędzenie czasu wolnego po nauce. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spotkają się z zainteresowaniem i staną się okazją do oderwania myśli od obecnej sytuacji.

Drogie Świetliki! Przedstawiamy Wam kolejne propozycje na zagospodarowanie czasu wolnego w domu. Staramy się, aby każdy z Was znalazł interesującą dla siebie formę spędzenia wolnych chwil.

Kochani! W dalszym ciągu dbamy o to, aby umilić Wam czas. Przygotowaliśmy kolejną porcję niezwykle ciekawych zadań po to, żebyście mogli rozwijać swoje zainteresowania
oraz kreatywność a przede wszystkim, abyście mogli oderwać się od codzienności.

Witamy Was w kolejnej odsłonie „Świetlicowych inspiracji”. W tym tygodniu zapraszamy do świata eksperymentów, gdzie pobawimy się w fizyków i chemików. A gdy zgłodniejecie, zajrzyjcie do naszego kącika kulinarnego, gdzie czekają na Was przepisy na Wasze ulubione „fast foody”, ale dziś zaproponujemy je w zdrowej wersji. Mamy również ciekawą propozycję dla wielbicieli zajęć plastyczno-technicznych, a na zakończenie - rodzinne rozgrywki umysłowe.

Kochane Świetliki. Przed Wami kolejna część świetlicowych inspiracji na kreatywne spędzenie czasu wolnego. Mamy nadzieję, że praca na lekcjach i odrabianie zadań domowych nie wyczerpują Waszych sił. Ufamy, że tkwią w Was pokłady energii, które z ochotą spożytkujecie na wykonywanie ciekawych rzeczy poza obowiązkowym programem. Przedstawiamy Wam kolejne pomysły licząc, że umilą i urozmaicą czas Wam i Waszym Rodzinom.