Klasa 1a – wychowawca: Renata Oględzińska

1.

Andryszczyk

Wiktoria

2.

Bendera

Mateusz

3.

Beyga

Bartosz

4.

Bochna

Zuzanna

5.

Dudek

Bartosz

6.

Fliegier

Mateusz

7.

Kańduła

Patryk

8.

Krupecki

Ignacy

9.

Ksiąg

Kamil

10.

Lisek

Aleksandra

11.

Michalak

Miron

12.

Młynarz

Filip

13.

Najdek

Milena

14.

Orwat

Kornelia

15.

Parfliniak

Martyna

16.

Przybylak

Alan

17.

Skiba

Martyna

18.

Sobczak

Tobiasz

19.

Spychała

Aleksandra

20.

Tomaszewski

Mateusz

21.

Urbańska

Wiktoria

22.

Wesołek

Hanna

23.

Wittchen

Antoni

24.

Ziółkowska

Nadia

 

Klasa 1b – wychowawca: Małgorzata Poniedziałek

1.

Banasiak

Natan

2.

Dorocinkowska

Klara

3.

Florczak

Jakub

4.

Furmańczyk

Oliwia

5.

Gawlita

Marcel

6.

Jaworski

Kacper

7.

Kharchenko

Valeria

8.

Mysiuga

Franciszek

9.

Opala

Wiktor

10.

Pióro

Antonia

11.

Raczkowiak

Lena

12.

Rawecki

Stanisław

13.

Sadowski

Adrian

14.

Soroko

Ania

15.

Szulc

Liliana

16.

Szymankiewicz

Nadia

17.

Świderski

Kevin

18.

Wuttke

Joanna

19.

Zgrabka

Oliwia

20.

Żeligowski

Bartosz

21.

Żmudzin

Szymon

 

Klasa 1c – wychowawca: Małgorzata Gałązka - Hermanowska

1.

Bartkowiak

Ignacy

2.

Bednarz

Stanisław

3.

Burkiewicz

Kacper

4.

Dzięcioł

Hanna

5.

Jandy

Bartłomiej

6.

Kalisz

Laura

7.

Kalisz

Marcel

8.

Jazurek

Maria

9.

Kaczor

Amelia

10.

Kaźmierowski

Igor

11.

Kądziela

Dawid

12.

Kędzia

Cezary

13.

Kubicka

Aleksandra

14.

Maciejewicz

Gabriela

15.

Olech

Wiktoria

16.

Pazgrat

Lili

17.

Piątas

Zofia

18.

Plura

Adam

19.

Szulc

Emilia

20.

Szych

Franciszek

21.

Tomaszewska

Amelia

22.

Tomaszewski

Filip

23.

Waligórski

Wojciech

 

Klasa 1d – wychowawca: Urszula Paluch

1.

Antkowiak

Jędrzej

2.

Bartkowiak

Bruno

3.

Beyer

Hanna

4.

Borowska

Hanna

5.

Ceyza

Lena

6.

Chęcik

Hanna

7.

Gawron

Jędrzej

8.

Gostyński

Tymon

9.

Grzybowski

Mateusz

10.

Kacperska

Kornelia

11.

Kamieniczny

Adam

12.

Kaszkowiak

Adrianna

13.

Mitek

Zuzanna

14.

Olichwier

Maja

15.

Róż

Franciszek

16.

Skrzypczak

Aleksandra

17.

Świtała

Bogna

18.

Torchała

Aleksandra

19.

Vysotska

Jana

20.

Wróbel

Mateusz

 

Klasa 1e – wychowawca: Sonia Halasz

1.

Cichocki

Kacper

2.

Ciesielski

Franciszek

3.

Gronowska

Liliana

4.

Janicki

Tomasz

5.

Jankowska

Janina

6.

Kalisz

Zofia

7.

Kujawa

Leon

8.

Łuczak

Oliwier

9.

Majka-Wesoła

Antonina

10.

Prusinowska

Hanna

11.

Siedlerski

Oliwier

12.

Sikora

Marceli

13.

Sobiesiak

Rafał

14.

Staniszewska

Barbara

15.

Szewczuk

Władysław

16.

Szkuta

Dawid

17.

Wajs

Przemysław

18.

Wojciechowska

Julia

19.

Wróbel

Maja

20.

Zawarta

Zuzanna