W przeddzień zakończenia roku szkolnego klasy 4a i 4b wraz z wychowawczyniami p. Marzeną Dach-Kolanko i p. Dorotą Nawacką oraz p. Moniką Maciołek wybrały się w podróż do Parku Zabawy Bogilu niedaleko Jabłonnej. Jadąc autokarem, niektórym z nas zrzedły miny, gdy zobaczyliśmy wielkie strugi deszczu rozbijające się o szyby. Ogromne było też nasze zdziwienie, gdy dojechaliśmy do Wioski, a tam… ani kropli deszczu. Ale nawet i on nie pokrzyżowałby naszych planów.

Ci, którzy byli tu pierwszy raz, odkryli, że Park Zabaw Bogilu to miejsce, gdzie spełniają się dziecięce marzenia. Na powierzchni niemal 5 ha każdy – duży i mały - znalazł coś dla siebie. To miejsce, które pozwala na relaks, wspaniałą zabawę i wypoczynek na łonie natury.

Na uczestników wyjazdu czekało mnóstwo atrakcji: dmuchańce, małpie gaje, trampoliny i wiele innych! Korzystaliśmy z szeregu wesołych i bezpiecznych zabaw zarówno w przestrzeni zamkniętej, jak i na świeżym powietrzu.
W bajkowej scenerii przeżywaliśmy pozytywne emocje i radosne chwile. Takiej aktywności fizycznej połączonej z zabawą dawno nie przeżywaliśmy. Kto nie był, niech żałuje!

Marzena Dach-Kolanko