W minionych kilku tygodniach w naszej szkole odbywał się kolejny internetowy turniej klasowy. Tym razem uczestnicy zmierzyli się z obszernym zagadnieniem ekologii, ochrony środowiska i zdrowego trybu życia, wykonując szereg zadań sprawdzających ich wiedzę i umiejętności różnego rodzaju - jak się bowiem okazuje, wyzwania konkursowe pozwoliły uczniom zaprezentować nawet talenty muzyczne.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że kreatywność i zgodna praca zespołowa to mocne strony naszych uczniów. Pod okiem wychowawców powstały piękne prace plastyczne, zgrabne teksty literackie i oryginalne ozdoby w słoikach. Uczestnicy Turnieju świetnie poradzili sobie z każdym zadaniem, a ich pomysłowość i staranność zachwyciły jury.

Drodzy Uczniowie! Dzięki przesłanym zdjęciom i nagraniom z lekcji pokazaliście, że nawet w tak trudnym okresie zdalnego nauczania potraficie się zmobilizować, zjednoczyć siły i solidarnie jako zespół klasowy zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności! To wspaniałe, że możecie liczyć na pomoc i wsparcie nauczycieli oraz rodziców. Dzięki temu społeczność szkolna funkcjonuje aktywnie, wbrew wszelkim przeciwnościom. Jesteśmy z Was naprawdę dumne!

Wybór zwycięzców nie był łatwy! Rywalizujące klasy dostarczyły nam sporą dawkę pozytywnych emocji dzięki swojemu zaangażowaniu i wytrwałości w trakcie prób utrwalenia efektów klasowej współpracy – znamy niejedną ciekawą historię 😊

Ostatecznie jednak, jury w składzie: Kinga Laskowska-Szofer, Marzena Dach-Kolanko i przewodnicząca Rady Rodziców Joanna Trochimowicz, postanowiło nagrodzić 3 klasy, które wyróżniały się pod wieloma względami i są to:

- na pierwszym miejscu – klasa VIe wraz z wychowawczynią panią Aleksandrą Antoniewicz-Kaszczyńską (ponowne bardzo zasłużone zwycięstwo, ogromne gratulacje!);

- na drugim miejscu – klasa IVb wraz z wychowawczynią panią Marzeną Dach-Kolanko;

- na trzecim miejscu – klasa VIIb wraz z wychowawcą panem Andrzejem Ruciochem.

Serdecznie gratulujemy, dziękując za Waszą wspaniałą postawę i nadzwyczajną realizację wszystkich zadań konkursowych! Nagrody w Turnieju ufundowała Rada Rodziców, której z całego serca pragniemy podziękować za aprobatę i wsparcie!

O terminie wręczenia nagród (po powrocie starszych uczniów do nauki stacjonarnej) poinformujemy w osobnym komunikacie. Wszystkim uczestnikom Turnieju gorąco dziękujemy za Wasze starania. Mamy nadzieję, że udział w Turnieju stał się okazją do inspirujących przemyśleń w gronie klasowym oraz do wspólnej zabawy i oderwania się, choć na chwilę, od trudu codziennej nauki. SERDECZNIE POZDRAWIAMY!

Kinga Laskowska-Szofer i Marzena Dach-Kolanko