W czwartek 1 lutego w naszej szkole zrobiło się bardzo kolorowo, wesoło i głośno. O godzinie 16.30 rozpoczął się nasz pierwszy bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia nasz szkolny korytarz zamienił się w salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali i wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w  stroje karnawałowe, wcieliły się w bohaterów znanych bajek, filmów i swoich idoli sportowych.

Wszyscy przy dźwiękach muzyki granej przez DJ ZOZIKA bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawym konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. Wspaniałą i słodką atrakcję przygotowała nam mama Martyny z 1c, a była to wata cukrowa. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po godzinie 18.30 zadowoleni, zmęczeni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

Już nie możemy doczekać się następnego BALU KARNAWAŁOWEGO.

Wychowawcy klas pierwszych