Szanowni Państwo,

z powodu wyjątkowej sytuacji epidemiologicznej musimy szczególnie zatroszczyć się o przygotowanie odpowiednich procedur dla naszej szkoły, aby zapewnić uczniom maksymalne bezpieczeństwo. Chciałabym Państwu podać informacje ogólne, które dotyczą zgłaszania dzieci do korzystania z obiadów w szkolnej stołówce od września 2020 r.

Wysokość opłaty za posiłki w stołówce szkolnej określa dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w porozumieniu z organem prowadzącym szkołę i ustalono ją następująco:

- dla starszych uczniów 5,60 zł za jeden posiłek (zupa, drugie danie, woda);

- dla młodszych uczniów 2,80 zł za połowę porcji (zupa, drugie danie, woda).

Tegoroczne zapisy uczniów do na obiady będą przeprowadzone drogą mailową. Z powodów organizacyjnych bardzo prosimy o dokonywanie zapisów począwszy od dnia opublikowania niniejszego komunikatu, na adres mailowy kierownika świetlicy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdemu uczniowi korzystającemu ze stołówki szkolnej jest przydzielany tak zwany numer rejestracyjny, który należy podawać w tytule comiesięcznej wpłaty należności.

Uczniowie, którzy korzystali już ze stołówki przed wakacjami będą mieli ten sam numer rejestracyjny do końca bieżącego roku kalendarzowego.

Natomiast rodzice zgłoszonych na obiady pierwszoklasistów otrzymają maila zwrotnego z nadanym numerem rejestracyjnym.

We wrześniu 2020 r. stołówka wyda 18 obiadów. W związku z tym:

  • koszt zakupu dużych porcji na cały miesiąc wyniesie 18 x 5,60 zł = 100,80 zł
  • koszt zakupu małych porcji na cały miesiąc wyniesie 18 x 2,80 zł = 50,40 zł

Dokonywanie wpłat za obiady odbywa się przelewem bankowym na rachunek szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 3 im F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
PKO BP S.A. Oddział 1 Nowy Tomyśl
Nr rachunku: 12 1020 4144 0000 6402 0216 9225
Tytuł wpłaty: nr rejestracyjny, imię i nazwisko ucznia

Przelewu za wrzesień należy dokonać od dnia 1 września do 3 września 2020 r.
Prosimy nie wpłacać pieniędzy w sierpniu!

Potwierdzeniem zakupu posiłków jest dokument potwierdzający zaksięgowanie wpłaty na ww. koncie. Wyłącznie na tej podstawie kierownik świetlicy wydaje uczniowi bony obiadowe, które upoważniają go do odbioru posiłków.

W przyszłym tygodniu na stronie internetowej SP3NT.PL zostanie opublikowany szczegółowy i zaktualizowany regulamin korzystania ze stołówki szkolnej. Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z nim oraz o przekazanie informacji o zasadach bezpieczeństwa Państwa dzieciom.

Z wyrazami szacunku

Małgorzata Paszke
Kierownik świetlicy SP 3