Aktualności

Informuję, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od poniedziałku 25 maja w naszej szkole zostają zorganizowane zajęcia opiekuńcze dla uczniów klas I-III oraz konsultacje dla uczniów klas VIII.

Udział w zajęciach opiekuńczych i konsultacjach jest nieobowiązkowy.

Realizacja podstawy programowej odbywać się będzie tak jak do tej pory - za pomocą metod i technik kształcenia na odległość. Zajęcia opiekuńcze sprawowane będą przez wychowawców świetlicy i odbywać się będą z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Udział uczniów w tych zajęciach jest możliwy jedynie na podstawie oświadczenia rodziców, które można pobrać z naszej strony internetowej lub uzyskać w budynku szkoły w „Strefie rodzica”. Wypełnione oświadczenie należy dostarczyć do szkoły lub przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku 23 maja do godz. 13:00

Udział w konsultacjach dla zainteresowanych uczniów klas ósmych jest możliwy wyłącznie po wypełnieniu przez ucznia FORMULARZA ONLINE. Konsultacje odbywać się będą w godzinach popołudniowych i będą zorganizowane jedynie dla tych uczniów, którzy zadeklarowali swój udział za pomocą formularza. O terminach i godzinach uczniowie zostaną powiadomieni indywidualnie za pomocą modułu wiadomości w systemie Librus Synergia. Wszyscy uczniowie mają obowiązek brać udział w kształceniu na odległość. Konsultacje są dodatkową, nieobowiązkową formą kontaktu z nauczycielami.

W związku z tym, że wyżej wymienione formy pracy szkoły będą przebiegać w szczególnych warunkach, proszę wszystkich o zapoznanie się z zestawem zasad i procedur obowiązujących w szkole:

 Dariusz Stachecki

A4 Infociacho