Edukacja wczesnoszkolna

W dniu 20 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy uczniów z klas I-III. Szkolna impreza rozpoczęła się już od rana rozdaniem nagród w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa”. Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach, a mianowicie wśród uczniów klas pierwszych oraz uczniów klas drugich i trzecich. Wyniki konkursu były następujące:

I miejsce zajęła Julia Wojtkiewicz z klasy Ic oraz Lilianna Kędzia z klasy IIIa, II miejsce zajął Miłosz Machunik z klasy Ic oraz Zuzanna Pieprzyk z klasy IIa, III miejsce zajęła Lena Janelt z klasy Id oraz Amelia Rakowska z klasy IIb. Zostały także przyznane wyróżnienia następującym uczniom: Polina Babich, Łucja Wolgetan, Laura Kroma oraz Joanna Kałek. Wszystkie prace konkursowe były wykonane bardzo starannie i pomysłowo.  Pan Dyrektor i Pani Magdalena  pogratulowali i podziękowali wszystkim uczestnikom za udział i życzyli  kolejnych sukcesów.
O godzinie 9.00 rozpoczął się bal pt. „Muzyczna podróż dookoła świata”. Wszyscy uczestnicy Balu byli pięknie poprzebierani, aż trudno było rozpoznać kto ukrywa się pod kolorowym karnawałowym strojem. Podczas trwania balu dzieci tańczyły przy piosenkach dziecięcych oraz popularnych melodiach z różnych stron świata, które królują na dyskotekach. Wszystkich połączyła wspaniała zabawa przeplatana wesołymi konkursami. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który z okazji Tłustego Czwartku przygotowała Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy.

Piękne  kolorowe stroje dzieci zostały uwiecznione w trakcie profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

A4 Infociacho